בדק דירה חדשה מקבלן

קניתם דירה חדשה מקבלן, חיכיתם לרגע המיוחל וסוף סוף הוא הגיע? מזל טוב! אך רגע לפני שאתם מזמינים את המובילים ומתחלים לארוז חשוב שתבצעו בדק בית מקיף לזיהוי תקלות ומפגעים בבית החדש שלכם כדי לחסוך זמן רב ולהימנע מאי נעימויות מיותרות.

מה זה בדק בית?

הרבה אנשים מתבלבלים ולא מבדילים כמו שצריך בין תקופת הבדק ותקופת האחריות של בית חדש מקבלן ואנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר. ההבדל ביניהם הוא הוכחת הליקוי, בתקופת בדק הקבלן מוכרח לתקן כל ליקוי בדירה מבלי שיש חובה עליכם להוכיח את הליקוי ותקופת האחריות היא תקופה בה במידה ותטענו שיש ליקוי מסוים תצטרכו להוכיח שאכן הוא קיים כדי שהקבלן יתקן אותו. מבחינת זמנים, תקופת הבדק קצרה יותר מתקופת האחריות ולכן חשוב מאוד לזהות את כלל התקלות השונות כמה שיותר מוקדם ולהימנע מאי נעימויות.

בדק בית לדירה חדשה מקבלן מגיע מתוקף חוק המכר והחוזה בין הקבלן לקונה, והם אלו שמחייבים את הקבלן לתקן את הליקוי במידה ויימצא כזה. תקופת אחריות זו אינה קבועה לכל רכיבי הדירה אלא משתנה כך שלכל רכיב יש זמן אחריות שונה וחשוב מאוד לזהות את הליקויים בזמן.

הליקויים הנפוצים ביותר הם בעיות רטיבות, ליקויים בריצוף, סדקים בקירות ועוד.

למה חשוב לבחור בבעל מקצוע לביצוע בדק בית לדירה חדשה מקבלן?

בדק בית הוא שירות שבו בעל מקצוע מגיע לבקר בנכס שלכם ובוחן אותו ביסודיות כדי לוודא שאתם לא מקבלים דירה עם ליקויים. במידה וימצאו ליקויים מסוימים, מה שלרוב קורה, אתם תקבלו דוח מפורט אותו תגישו לקבלן שלכם והוא יהיה מחויב לסדר אותם.

קחו בחשבון שרוב הסיכויים שבבית החדש שלכם יתגלו ליקויי בנייה כזה או אחר. יש אנשים שבוחרים לבצע את בדק הבית בעצמם, אך ברוב המוחלט של המקרים הם מצליחים לזהות רק חלק קטן מליקויי הבנייה, מהסיבה הפשוטה- הם אינם מומחים בתחום ולכן הם לא תמיד יודעים אילו ליקויים לחפש ומה בעצם נחשב לליקוי בנייה.

בחירת בעל מקצוע לביצוע בדק הבית שלכם הוא קריטי כי הוא זה שיבטיח זיהוי של כלל הליקויים וטיפולם בהקדם על ידי הקבלן שלכם.

מה כלול בשירות בדק דירה חדשה?

במסגרת הבדיקה נבדקים כל תשתיות ומערכות הדירה, כמו הצנרת, האינסטלציה והביוב, איטום, חשמל ועוד.

עם סיומה של הבדיקה, הצוות שלנו יגיש לכם דו"ח מפורט עם כל ממצאי הבדיקה, כך שכל מה שיישאר לכם הוא להציג את דוח בדק הבית לקבלן והוא יהיה מוכרח לתקן את הליקויים שנמצאו.

בדק בית יסודי ומקיף עושים רק עם Bondi 80

אנחנו ב- Bondi80 מבצעים בדק בית לדירות חדשות מעל ל-8 שנים במקצועיות ויסודיות כדי להבטיח שתקבלו את התמורה המלאה לכספכם מהקבלן ותמנעו מהפתעות מיותרות ולא נעימות.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת, ללא שום התחייבות במספר- 09-88843750 או 053-4377801 ובואו להיות חלק מהלקוחות המרוצים והממליצים שלנו!

Bondi80– עושים יותר, מדברים פחות.

דברו איתנו!

או השאירו הודעה ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

Open chat
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋