ניהול ואחזקת מבנים

בכל בניין מגורים מתגוררים מספר גדול של דיירים שמתוכם בוחרים צוות מוביל שמטרתו להנחיל דרך התנהלות שתפעל לטובת הבניין ותטפל בכל הפעולות הנדרשות לתחזוקתו בצורה תקינה.

הבעיה מתחילה שהצוות שנבחר לא עושה את העבודה בצורה מקצועית ולא מוצא זמן לטפל בניהול הבניין מסיבות כאלו ואחרות. אבל זה דיי הגיוני כי לא לכולם יש את היכולות הנדרשות לביצוע התפקיד או שהם לא מכירים את כל המערכות שקיימות בבניין ואת התחזוקה הנדרשת לכל אחת מהם. זהו תפקיד לא פשוט והוא מצריך הרבה זמן, ידע וניסיון בהתעסקות עם ספקים שונים, התמודדות עם דיירים שמסרבים לשלם וביצוע תחזוקה שותפת לבניין שלכם כדי למנוע תקלות ולהבטיח התנהלות נוחה ונעימה.

חברת ניהול מקצועית תספק לכם מענה מקיף לכל המעטפת הנדרשת לניהול ואחזקה תקינים לבניין שלכם ובעיקר תיתן לכם שקט וביטחון שאתם נמצאים בידיים טובות שדואגות למבנה שלכם. 

מה כלול בשירות ניהול והחזקת המבנים שלנו?

אנחנו מספקים ללקוחות שלנו שירות ניהול ועד בית מקיף הכולל בתוכו את תחזוקת המבנה, הזמנת בעלי מקצוע באופן שוטף, גביית תשלומי הוועד מהדיירים והנהלת חשבונות, ניקיון וגינון, שירותי שמירה, אחזקת מבנים באמצעות בעלי מקצוע מנוסים ועוד. בנוסף, לכל בניין יש את הדרישות והדגשים שלו לכן אנחנו בונים יחד איתכם תוכנית עבודה מפורטת שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

היתרונות בשכירת חברת ניהול חיצונית לבניין שלכם

לשכירת חברת ניהול חיצונית יתרונות רבים, צירפנו לכם חלק קטן מהם:

  • תבטיחו שאחזקת המבנה שלכם תתבצע בצורה מקצועית.
  • תחסכו כסף בטווח הארוך כי חברת הניהול תדע לבצע בדיקות תקופות כדי להימנע מתקלות.
  • תהנו משקט נפשי על ידי הורדת הצורך בניהול מתמיד של הפעולות בבניין שלכם ורדיפה אחר אנשי המקצוע והדיירים.
  • תהנו מסביבת מגורים מטופחת, נקייה ונעימה באופן קבוע.
  • ובסופו של דבר תוכלו להנות מהשבחת ערך הנכס שלכם בזכות בניין מטופח ומתוחזק כראוי.

בחרו ב- Bondi 80 לניהול ואחזקת המבנה שלכם ותהנו משקט נפשי

אנחנו ב- Bondi80 מספקים מעטפת ניהול ואחזקת מבנים רחבה ומתאימים את השירות שלנו לכל מבנה לפי הצרכים הספציפיים שלו והדרישות שלכם.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת, ללא שום התחייבות במספר- 09-88843750 או 053-4377801 ובואו להיות חלק מהלקוחות המרוצים והממליצים שלנו!

Bondi80– עושים יותר, מדברים פחות.

דברו איתנו!

או השאירו הודעה ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

Open chat
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋