כל מה שחשוב שתדעו על ניהול ואחזקת ומבנים

כל מה שחשוב שתדעו על ניהול ואחזקת ומבנים

אם אתם גרים בבניין משותף כנראה שגם אתם חווים את הבעיה הזו.

עשיתם בחירות לוועד הבית יחד עם כל הדיירים בבניין או שהוא התנדב לתפקיד מעצמו ובפועל הוא לא מספיק לטפל בכל התקלות ולא מתפקד כמו שצריך. בגדול זה מובן, ניהול ותחזוקה שוטפת של בניין היא איננה דבר פשוט כלל ולא לכל אחד יש את הידע, הכלים הזמן ואפילו העצבים להתמודד עם זה. אבל מה שאתם מקבלים בפועל כתוצאה מזה הוא בניין מוזנח, לא מספיק נקי וצורך ברדיפה מתמדת אחרי וועד הבית כדי שיתקן או יטפל בתקלות כאלו ואחרות, מתיש אה?

אבל אין לכם מה לדאוג, הפתרון לכל הסיבוך הזה הוא פשוט מאוד, תבחרו בחברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית עם ניסיון והמלצות ותעבירו לה את כל הטיפול בניהול הבניין.

היתרונות בשכירת שירות ניהול ואחזקה לבניין שלכם על ידי חברת אחזקת מבנים

יש מגוון יתרונות בשכירת שירותיה של חברת אחזקת נכסים אך צירפנו לכם את המשמעותיים ביותר:

  • שקט- הייתרון הראשון והכי חשוב הוא שקט! בעזרת שכירת שירותי ניהול ואחזקת מבנים אתם תבטיחו לעצמכם שקט כי לא תצטרכו לרדוף אחרי אף אחד כדי שיטפל בבעיות בבניין. בין היתר, חברת האחזקה תהיה אחראית על גביית הכספים מדיירי הבניין ועל טיפול בכל התחזוקה השוטפת. היא תדאג לניקיון המבנה, לגינון, לפתירת בעיות חשמל ועוד.
  • בניין נקי באופן קבוע- חברת הניהול תדאג לספק לכם שירותי ניקיון בניינים בתדירות גבוהה לפי מה שסוכם בתחילת העבודה וכך תבטיחו לעצמכם בניין מטופח ונקי באופן קבוע מבלי להתאמץ כלל.
  • זמינות מיידית לכל בעיה- במידה ותתרחש תקלה כלשהי בבניין שלכם, לא תצטרכו להתחיל לבצע טלפונים ולהתחנן לבעלי מקצוע שיגיעו לטפל בתקלה בשעות מאוחרות, חברת הניהול מעסיקה עובדים מקצועיים והיא זמינה לכם 24 שעות לכל בעיה כדי לטפל בה במהירות האפשרית וברמה הגבוהה ביותר.

טיפים למציאת חברת ניהול ואחזקת מבנים מקצועית

  1. רישיונות- בבחירת חברת ניהול ואחזקת מבנים חשוב שתבדקו כי יש לה את כל הרישיונות וההיתרים הנדרשים.
  2. המלצות- המלצות הן אינדיקציה מעולה לבחירת חברת ניהול ואחזקת מבנים, בקשו לקבל המלצות מלקוחות קיימים כדי לשמוע מה יש להם לומר על השירות.
  3. חיבור והבנה- חשוב שתבחרו בחברת ניהול מבנים שאתם מתחברים אליה ולאנשים שנמצאים בה, זה יבטיח לכם הנאה מהעבודה המשותפת ויחסוך הרבה אי נעימויות בהמשך.
  4. מחיר- חשוב שתבחרו חברת ניהול שמציעה מחיר נוח, אל תבחרו בצורה המיידית בנותן השירות הזול ביותר כי לרוב העבודה שתקבלו תהיה בהתאם, תבחרו בחברה שמספקת תמורה הוגנת למחיר שאתם תשלמו כי היא תעריך את הכסף שלכם.

לסיכום

אם אתם מחפשים חברת ניהול אחזקת מבנים בנתניה או חברת ניהול ואחזקת מבנים במרכז תבחרו ב- Bondi 80. אנחנו כאן כדי לדאוג לניהול הבניין שלכם ולהבטיח לכם שקט מכל הפעולות השוטפות עם דגש על עבודה מקצועית ונעימה.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במספר- 09-8843750 או 053-4377801 ובואו גם אתם להיות חלק מהלקוחות המרוצים והממליצים שלנו.

Bondi80- עושים יותר, מדברים פחות.

דברו איתנו!

או השאירו הודעה ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

Open chat
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋