מה חשוב לדעת לפני התקשרות עם חברת ניהול

מה חשוב לדעת לפני התקשרות עם חברת ניהול

לאור העובדה שיש לחברות הניהול והוועד היכרות של המלצות או/ו שמועות בפגישה הראשונה יש להכין את התקלות המשמעותיות שיש לבניין במערכות או בכל נושא אחר ולבחון את הפתרונות שמוצעים (מבחן מציאות)  לא לחכות לטעויות שיקרו. חשוב להראות את כל המערכות ולתת לנציג להסביר להגדיר ולחוות דעה אורח לרגע רואה כל פגע, לשאול שאלות בלי לחשוש להכין ממש רשימה.

אל תתפתו להצעות מחיר זולות באופן חריג: כי לכל מוצר יש מחיר שוק ואם מצאת מחיר זול יותר זה מחשיד וכנראה רמת השירות תשקף זאת. בנוסף, חשוב לבקש מחברת הניהול להציג תוכנית טיפולים של המערכות בבניין ותוכנית ביקורות לפי הלו"ז הנדרש.

נושא בחירת חברת הניהול מחייב רוב של 66% מהדיירים אבל כדי להחליף חברה או להפסיק חוזה עם חברה די ברוב של 51% מהדיירים. אם לא בטוחים לגבי חברה כדאי להגדיר את 3 החודשים הראשונים כניסיון לצורך בחינת עבודתה ולא להתחייב לחוזה לשנה.

לסיכום

אם אתם מחפשים חברת ניהול אחזקת מבנים בנתניה או חברת ניהול ואחזקת מבנים במרכז תבחרו ב- Bondi 80. אנחנו כאן כדי לדאוג לניהול הבניין שלכם ולהבטיח לכם שקט מכל הפעולות השוטפות עם דגש על עבודה מקצועית ונעימה.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת במספר- 09-8843750 או 053-4377801 ובואו גם אתם להיות חלק מהלקוחות המרוצים והממליצים שלנו.

Bondi80- עושים יותר, מדברים פחות.

דברו איתנו!

או השאירו הודעה ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

Open chat
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋
שילחו לנו הודעה להצעת מחיר משתלמת 👋